İADE VE DEĞİŞİM

Aşağıdaki yönergelere göre yapılmamış ve sitemiz üzerinden iade adımları tamamlanmamış iadelerde sorumluluk kabul edilmeyecek ve geri ödeme gerçekleştirilmeyecektir.

Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim?

www.ykzkubraceylan.com adresinden satın aldığınız ürünlerin değişimini herhangi bir KUBRACEYLAN mağazasından faturanızı göstererek yapabilirsiniz.

İade Koşulları nelerdir?

Ürünler orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü almaktadır.

İade etme süresi kaç gündür?

Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeyen Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde edebilirsiniz.

Satın aldığım ürünle ilgili siparişimi iptal istersem ne yapmam gerekiyor?

Hesabım sekmesinden Siparişlerim sayfası altında siparişinizi seçerek ilgili siparişi iptal etme süresi içerisinde iptal edebilirsiniz.İşleme alınmış siparişlerin iptali mümkün değildir. Siparişiniz işleme alındıysa siparişiniz elinize ulaştıktan sonra iade etmek istediğiniz siparinişinizi firmamıza kargolayarak iade sürecini başlatabilirsiniz.

Outlet ve indirimli ürünlerde iade ve değişim yapılmaz.